Wpisz kod pocztowy -
Dział Sprzedaży (DS)
Makroregion I
Regionalny Dyrektor Sprzedaży

Jacek Zwoliński

tel. +48 665 844 053

email: jzwolinski@HplusH.pl

Region 110
Doradca sprzedaży dystrybucyjnej

Krystian Mieszkian

tel. +48 665 844 035

email: kmieszkian@HplusH.pl

Doradca sprzedaży inwestycyjnej

Leszek Lada

tel. +48 668 392 833

email: llada@HplusH.pl

Region 120
Doradca sprzedaży dystrybucyjnej

Andrzej Ostolski

tel. +48 665 844 051

email: aostolski@HplusH.pl

Doradca sprzedaży inwestycyjnej

Krzysztof Świątek

tel. +48 602 655 890

email: kswiatek@HplusH.pl

Region 130
Doradca sprzedaży dystrybucyjnej

Emilian Kałudziński

tel. +48 600 933 442

email: ekaludzinski@HplusH.pl

Doradca sprzedaży inwestycyjnej

Radosław Lewandowski

tel. +48 665 844 042

email: rlewandowski@HplusH.pl

Region 140
Doradca sprzedaży inwestycyjnej i dystrybucyjnej

Adam Kocot

tel. +48 665 844 039

email: akocot@HplusH.pl

Region 150
Doradca sprzedaży inwestycyjnej i dystrybucyjnej

Romuald Sokołowski

tel. +48 507 116 203

email: rsokolowski@HplusH.pl

Makroregion II
Regionalny Dyrektor Sprzedaży

Anna Cholewa

tel. +48 665 844 065

email: acholewa@HplusH.pl

Region 210
Doradca sprzedaży inwestycyjnej i dystrybucyjnej

Dariusz Komorek

tel. +48 665 844 030

email: dkomorek@HplusH.pl

Region 220
Doradca sprzedaży dystrybucyjnej

Paweł Rabijewski

tel. +48 502 594 556

email: prabijewski@HplusH.pl

Doradca sprzedaży inwestycyjnej

Dariusz Wójcik

tel. +48 509 678 884

email: dwojcik@HplusH.pl

Region 230
Doradca sprzedaży dystrybucyjnej

Renata Dorywalska

tel. +48 665 850 016

email: rdorywalska@HplusH.pl

Doradca sprzedaży inwestycyjnej

Dariusz Wójcik

tel. +48 509 678 884

email: dwojcik@HplusH.pl

Makroregion III
Regionalny Dyrektor Sprzedaży

Andrzej Rybak

tel. +48 664 494 259

email: arybak@HplusH.pl

Region 310
Doradca sprzedaży inwestycyjnej i dystrybucyjnej

Sławomir Szczepaniak

tel. +48 665 844 038

email: sszczepaniak@HplusH.pl

Region 320
Doradca sprzedaży inwestycyjnej i dystrybucyjnej

Robert Grochowski

tel. +48 665 850 012

email: rgrochowski@HplusH.pl

Region 330
Doradca sprzedaży inwestycyjnej i dystrybucyjnej

Joanna Galacińska

tel. +48 665 844 033

email: jgalacinska@HplusH.pl

Region 340
Doradca sprzedaży inwestycyjnej i dystrybucyjnej

Remigiusz Rynkiewicz

tel. +48 604 527 399

email: rrynkiewicz@HplusH.pl

Makroregion IV
Regionalny Dyrektor Sprzedaży

Damian Kobyłt

tel. +48 665 844 070

email: dkobylt@HplusH.pl

Region 410
Doradca sprzedaży inwestycyjnej i dystrybucyjnej

Maciej Stefański

tel. +48 665 844 043

email: mstefanski@HplusH.pl

Region 420
Doradca sprzedaży dystrybucyjnej

Tomasz Jaroszyk

tel. +48 665 844 037

email: tjaroszyk@HplusH.pl

Doradca sprzedaży inwestycyjnej

Tomasz Jaroszyk

tel. +48 665 844 037

email: tjaroszyk@HplusH.pl

Region 430
Doradca sprzedaży dystrybucyjnej

Maciej Schneider

tel. +48 665 844 072

email: mschneider@HplusH.pl

Doradca sprzedaży inwestycyjnej

Wojciech Parada

tel. +48 798 260 535

email: wparada@HplusH.pl