Centrum Obsługi Klienta
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Dobrowolska Anna
Regiony: 320, 330
Specjalista ds. Obsługi Klienta
795 417 097 adobrowolska@hplush.pl
Górska Aleksandra
Regiony: 140, 150
Specjalista ds. Obsługi Klienta
665 944 016 agorska@hplush.pl
Krasny Tomasz
Regiony: 230, 430
Specjalista ds. Obsługi Klienta
666 839 065 tkrasny@hplush.pl
Majcher Danuta
Regiony: 210, 340
Specjalista ds. Obsługi Klienta
606 816 115 dmajcher@hplush.pl
Orłowska Magdalena
Regiony: 410, 420
Specjalista ds. Obsługi Klienta
665 944 026 morlowska@hplush.pl
Rajczykowska Urszula
Regiony: 220, 310
Specjalista ds. Obsługi Klienta
505 009 429 urajczykowska@hplush.pl
Samól Grażyna
Regiony: 110, 130
Specjalista ds. Obsługi Klienta
665 944 029 gsamol@hplush.pl
Ziarek Jolanta
Regiony: 120
Specjalista ds. Obsługi Klienta
665 840 723 jziarek@hplush.pl
Filipek Justyna
Wszystkie regiony
Specjalista ds. Obsługi Klienta
602 327 149 jfilipek@hplush.pl
Kłos Żaneta
Wszystkie regiony
Specjalista ds. Obsługi Klienta
665 844 130 zklos@hplush.pl
Wróć do listy
Specjalista ds. Obsługi Zamówień
Adamczyk Maria
Specjalista ds. Obsługi Zamówień
505 154 151 madamczyk@hplush.pl
Aleksandrowicz Jolanta
Specjalista ds. Obsługi Zamówień
602 363 209 jaleksandrowicz@hplush.pl
Joanna Leśniak
Specjalista ds. Obsługi Zamówień
728 433 849 jlesniak@hplush.pl
Żelisławice (Wyznacz trasę)
Górecka Maria
Specjalista ds. Obsługi Zamówień
665 844 115 mgorecka@hplush.pl
Mielczarek Karolina
Specjalista ds. Obsługi Zamówień i Eksportu
665 944 027 kmielczarek@hplush.pl
Gorzkowice (Wyznacz trasę)
Nadolna Monika
Specjalista ds. Obsługi Zamówień
602 240 499 mnadolna@hplush.pl
Olender Waldemar
Specjalista ds. Obsługi Zamówień
795 127 062 wolender@hplush.pl
Perlejewska Krystyna
Specjalista ds. Obsługi Zamówień
502 606 924 kperlejewska@hplush.pl
Adrian Dąbek
Specjalista ds. Obsługi Zamówień
665 944 033 adabek@hplush.pl
Radecka Katarzyna
Specjalista ds. Obsługi Zamówień
662 115 659 kradecka@hplush.pl
Przysieczyn (Wyznacz trasę)
Rozkosz Krystyna
Specjalista ds. Obsługi Zamówień
513 530 005 krozkosz@hplush.pl
Sawicka Monika
Specjalista ds. Obsługi Zamówień
665 944 021 msawicka@hplush.pl
Obsługa zamówień
17 242 74 58
Wróć do listy
Dział Logistyki i Transportu
Dybalska Jolanta
Specjalista ds. Transportu i Logistyki
665 844 116 jdybalska@hplush.pl
Przytuła Joanna
Specjalista ds. Transportu i Logistyki
789 218 531 jprzytula@hplush.pl
Robert Berliński
Kierownik Transportu i Logistyki
665 844 063 rberlinski@hplush.pl
Wróć do listy